wat ga je doen?

Dla naszych logistycznych klientów poszukujemy operatorów wózków widłowych.
Jako operator jesteś odpowiedzialny miedzy innymi za załadunek i rozładunek, oraz odbiór towarów. Dbasz o to by każdy z przychodzących towarów znalazł swoje miejsce na magazynie. Odgrywasz ważną role w logistycznym procesie u naszego klienta. Oczywiście mila atmosfera pracy i ciepła kawa są także bardzo ważne!

wie ben je?

  • Masz paroletnie doświadczenie jako operator wózka widłowego
  • Jesteś dostępny na pełny etat
  • Masz aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • Porozumiewasz się w języku angielskim bądź holenderskim w stopniu komunikatywnym

waar ga je werken?

Dla paru klientów w obrębie Maassluis poszukujemy pracowników logistycznych.

wat bieden we je?

  • Brutto wypłatę od 1.700,- do 2.100,- euro miesięcznie
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • 40:00 godzin tygodniowo
  • Umowę o prace na czas określony

direct solliciteren vacature bewaren

Je kunt met één druk op de knop solliciteren via Linkedin of Facebook. Of vul het sollicitatieformulier hieronder in.

solliciteren via LinkedIn solliciteren via Facebook

formulier sluiten